Avtor: arhiv Objavljeno: 23. 11. 2008

Revija otroških zborov dekanije Šmarje pri Jelšah

Pesem iz otroških grl je navadno najlepša. Glasbeni izraz spremlja še otroška podoba, mladostni pogled in odprto srce. Tudi v nedeljo smo tako čutili.

Na reviji so tako sodelovali: Otroški zbor župnije Zibika, ki ga vodi Marja Esih; otroški zbor župnije Šmarje pri Jelšah, ki ga vodi Kaja Bicskey, mladinski zbor župnije Šentvid pri Grobelnem, ki ga vodi Blanka Čakš in domači otroško-mladinski zbor župnije Ponikva, ki ga vodi Suzana Rožanc. Vseh štirih zborov smo bili veseli, saj so prikazali kvalitetno petje in redno sodelovanje na vajah in pri bogoslužju.

Letos je bilo žal manj sodelujočih zborov kot lani, a upamo, da bo prihodnje leto zopet bolje. V cerkvi se je zbralo tudi veliko odraslih, ki so prišli prisluhnit lepi pesmi. Program je zelo lepo povezovala gospa Irena Zevnik.